WITAMY

 

 

NA STRONIE PARAFII

 

IZYDORA

 

 

W JANKOWICACH

 

 

25.10. PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni

1630

Różaniec

1700

1. Za ++ rodziców Marię i Ludwika Waleczek

 

2. Za + Cecylię Goc

 

3. Za + Cecylię Goc od bratanicy Jadwigi

 

26.10. WTOREK – Dzień powszedni

1630

Różaniec

1700

1. Za ++ rodziców Pawełczyk i Kosko

 

2. Za + Józefa Wojtala syna Zbigniewa, ++ rodziców Martę i Karola Wojtala, Martę i Ryszarda Kloc, Agnieszkę Bałuch i Paulinę Haneman

 

3. Za ++ rodziców Bielecki, Chowaniec, ++ z rodziny

 

27.10. ŚRODA – Dzień powszedni

1630

Różaniec

1700

1. Za + Wernera Kucza w 1 rocznicę śmierci

 

2. Za + Wernera Kucza w 1 rocznicę śmierci

 

3. Za + Marię Oszek w 1 rocznicę śmierci

 

28.10. CZWARTEK – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

1630

Różaniec

1700

Za ++ rodziców Jadwigę i Antoniego Bujacz

 

29.10. PIĄTEK – Dzień powszedni

1630

Różaniec

1700

1. Za + Łukasza Niedźwiedź w 1 rocznicę śmierci i + Zygmunta Niedźwiedź

 

2. Dziękczynna w intencji Henryka i Łucji Wiera w rocznicę ślubu

 

3. Za ++ Alojzego, Monikę, Ryszarda Michalik oraz Marię, Alojzego Wiera i ks. Jana Szwedę

 

30.10. SOBOTA – ŚWIĘTO POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA ARCHIKATERDALNEGO W KATOWICACH

1530

Różaniec

1600

1. Dziękczynna w intencji Justyny i Romana Gruszka z okazji 20 rocznicy ślubu oraz dzieci

 

2. Za ++ rodziców Jadwigę i Konrada Czysz

 

3. Dziękczynna w intencji Ireny Pacer z okazji 90 rocznicy urodzin

 

4. Za + Mirosława Spika od brata z rodziną

1700

1. Dziękczynna w intencji Kacpra Piórko z okazji 18 rocznicy urodzin

 

2. Za + Jana Kolarczyk, ++ rodziców, siostry i brata oraz ++ z pokrewieństwa

 

31.10. 31 NIEDZIELA ZWYKŁA

730

Za + Jerzego i Genowefę Waliczek

915

Za ++ Parafian

1030

Różaniec

1100

W intencji Parafian

1500

1. Za + Ludwika Bałuch w rocznicę urodzin

 

2. Dziękczynna w intencji Marty Śmieja z okazji Chrztu Św. oraz rocznych dzieci Mikołaja Janko oraz Antoniny Obedkon

1.11. PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ WSZYTSKICH ŚWIĘTYCH

730

Za ++ Parafian

915

Za ++ Martę Niemiec i Emanuela Niemiec, ++ z rodzin Niemiec i Surmiak

1100

Za + Jarosława Sitko w 6 rocznicę śmierci

1400

Nabożeństwo za ++ spoczywających na cmentarzu i poświęcenie zniczy

1500

Za ++ spoczywających na naszym cmentarzu

 

2.11 WTOREK – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

800

Za ++ zalecanych w tegorocznych wypominkach

  1600   Za + Krzysztofa Kokot

1730

Różaniec za ++ zalecanych

1800

1. Za ++ rodziców Jadwigę i Ludwika Pudełko

 

2. Za + męża Zdzisława Morkisz

 

3. Za ++ synów Zenona, Bogusława i męża Bernardyna Grajcarek

 

3.11. ŚRODA – Dzień powszedni

630

Różaniec za ++ zalecanych

700

Za ++ spoczywających na naszym cmentarzu

 

4.11. I CZWARTEK MIESIĄCA – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa

700

O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

1630

Różaniec za ++ zalecanych

1700

Za + Krystiana Bratek w rocznicę śmierci

 

5.11. I PIĄTEK MIESIĄCA – Dzień powszedni

700

Do NSPJ w int. budowniczych i ofiarodawców Kościoła i Domu Parafialnego oraz czcicieli NSPJ

1630

Różaniec za ++ zalecanych

1700

Za ++ rodziców Zofię i Józefa Stroka, brata Romana i bratowe Emilię i Jadwigę

1800

W intencji młodzieży

 

6.11. I SOBOTA MIESIĄCA – Dzień powszedni

700

Do NSNMP o nawrócenie grzeszników

1530

Różaniec za ++ zalecanych

1600

Za + syna Mirosława Spika na pamiątkę urodzin od mamy

 

7.11. 32 NIEDZIELA ZWYKŁA

730

1. Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Durok, Łucję Klos i 2 mężów, ++ z rodzin Klos, Durok i Goc

    2. Za + Agnieszkę Klimek, ++ rodziców i teściów

915

Za ++ Parafian

1100

Za + mamę Elżbietę Operchalski, ++ mężów Alfreda i Ludwika oraz brata Gerharda

1500

Za ++ zalecanych w tegorocznych wypominkach