27 stycznia 2022

OGŁOSZENIA 30.01.2022 r.

 

OGŁOSZENIA 31.01.2022 r. – 4 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Dziś 4 Niedziela Zwykła. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii.

2. We wtorek przed Mszą św. nabożeństwo za wstawiennictwem św. Antoniego.

3. W środę, 2 lutego, obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych
z objawieniem się światu Słowa Wcielonego.

4. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Msze św. o 800 i 1600. W czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie gromnic.

5. W czwartek wspomnienie św. Błażeja, bpa i męczennika. Po Mszy św. udzielone będzie specjalne błogosławieństwo. O godzinie 1630 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych i starszych Parafian. Początek o godzinie 800.

8. W piątek na Mszę św. o godz. 1700  zapraszam młodzież. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.

9. W sobotę 5 lutego przypada w naszej parafii Wieczna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona po porannej Mszy św. i będzie trwała do godziny 1600. Porządek adoracji w tym numerze Izydora oraz na naszej stronie internetowej.    W sobotę obchodzimy również wspomnienie św. Agaty. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo chleba i wody.

10. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji. Przeznaczona jest na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych.

11. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.

WITAMY

 

 

NA STRONIE PARAFII

 

IZYDORA

 

 

W JANKOWICACH