WITAMY

 

 

NA STRONIE PARAFII

 

IZYDORA

 

 

W JANKOWICACH

 

 

SOBOTA 27.11.2021 r. godz. 1000

ul. Piaskowa

p. Augustyn Żupa – p. Piesiur – p. F. Kościelny – p. L. Bryła – Szachty – p. Galoch – p. Janik

 

NIEDZIELA 28.11.2021 r. godz.1300

ul. Żubrów p. Nycz – p. Przybyła – p. Kloc – p. J. Simka

 

SOBOTA 4.12.2021 r. godz. 1000

ul. Grabowa p. Kawa – p. Pniok

 

NIEDZIELA 5.12.2021 r. godz. 1300

ul. Grabowa p. Mazur – p. Synoczek – p. Pietras – p. Utrata

 

SOBOTA 11.12.2021 r. godz. 1000

Podlesie – ul. Żubrów, ul. Myśliwska i ul. Jelenia

p. Świergolik – p. Pudełko – p. P. Janosz – p. Gaża – p. Szczygieł – p. Warnej – p. K. Witosz

 

NIEDZIELA 12.12.2021 r. godz. 1300

ul. Dzika i ul. Złote Łany p. Stanisław Dzida – p. Ciemniewski – p. Homan – p. R. Janosz – p. Zbolały

 

SOBOTA 18.12.2021 r. godz. 1000

ul. Baziowa p. Gruszka – p. Waliczek

 

NIEDZIELA 19.12.2021 r. godz. 1300

Grobla i ul. Złote Łany p. Simka – p. Surmiak – p. Hajduk – p. Spek – p. Wiera – p. Janosz

 

PONIEDZIAŁEK 27.12.2021 r. godz. 1400

ul. Sarenek p. Gacek – p. Gawron – p. Urbańczyk – p. Pośpiech – p. Latos – p. Nazar

 

WTOREK 28.12.2021 r. godz. 1400

ul. Sarenek p. M. Utrata – p. Wojtala – p. U. Janosz

 

ŚRODA 29.12.2021 r. godz. 1400

ul. Zagajniki p. B. Hadaś – p. Szafron

 

CZWARTEK 30.12.2021 r. godz. 1400

ul. Złote Łany p. A. Lukowiec – p. K. Wiera – p. Kukawski

NIEDZIELA 2.01.2022 r. godz. 1300

ul. Żubrów i ul. Wspólna p. Paweł Bryła – p. R. Bartas – p. Gawlik – p. Plinta – p. J. Gruszka

 

PONIEDZIAŁEK 3.01.2022 r. godz. 1400

ul. Żubrów i ul. Borowikowa

p. H. Nowak – p. A. Bryła – p. Tendera – p. Furczyk – p. Jagiełka – p. Dyrda – p. Pala – p. Cz. Wiera

 

WTOREK 4.01.2022 r. godz. 1400

ul. Nowa i ul. Żubrów p. Rozmus – p. Sojka – p. Mandla – p. Piórko – p. O. Pękała – p. Dopieralski

 

ŚRODA 5.01.2022 r. godz. 1400

Osiedle Klonowe – ul. Borowikowa

 

CZWARTEK 6.01.2022 r. godz. 1300

ul. Kasztanowa – ul. Żubrów – ul. Baziowa

p. Z. Wiara – p. M. Chrobok – p. Kosko – p. Bałuch – p. Piórko -p. M. Dopieralski

 

PIĄTEK 7.01.2022 r. godz. 1400

ul. Pszczelarska p. Sornek – p. Dzida

 

SOBOTA 8.01.2022 r. godz. 1000

ul. Pszczelarska p. H. Dopieralski – p. Monsior – p. Bednorz

 

NIEDZIELA 9.01.2022 r. godz. 1300

ul. Złote Łany i ul. Zgodna p. L. Bryła – p. L. Ryguła

 

PONIEDZIAŁEK 10.01.2022 r. godz. 1400

ul. Zacisze p. Rus – p. Blacha

 

WTOREK 11.01.2022 r. godz. 1400

ul. Złote Łany p. Bałuch – p. Gacek – p. Kałamała – p. A. Pitlok – p. Kuś

 

ŚRODA 12.01.2022 r. godz. 1400

ul. Żubrów p. K. Pudełko – p. J. Simka

 

CZWARTEK 13.01.2022 r. godz. 1400

ul. Żubrów i ul. Pszczelarska p. M. Durok – p. Wiera – p. Sosna – p. Lazar

 

PIĄTEK 14.01.2022 r. godz. 1400

ul. Akacjowa i ul. Złote Łany p. K. Piech – p. S. Giel – p. Przybyła – p. K. Janosz

 

Plan odwiedzin duszpasterskich

13 listopada 2021